Prague Conspiracy

Prague Conspiracy – informace o kapele

videamuzika
10. 8. 2023

Prague Conspiracy je jednou z předních klubových kapel na scéně. Tato skupina je známá svými energickými živými vystoupeními a špičkovou show, díky které si získává stále více fanoušků nejen v České republice. Od svého vzniku v roce 2010 odehrála více než 400 koncertů.

Hudba Prague Conspiracy je charakteristická ostrými kytarovými riffy, chytlavými melodiemi a silným rytmem. Aneta, skvělá a sexy zpěvačka, svým zpěvem a vzhledem přináší do tvrdého rocku, ovlivněného punkem, jistou lehkost, čímž oslovuje širší publikum.

Jejich poslední album, nazvané Inner Game, bylo vydáno v dubnu 2016. Tato kapela představuje svěží a dynamický prvek v moderní hudební scéně.

Šestičlenný útvar hrající mix rocku, northern soulu, disca, punku, ska a dalších kultivovaných stylů.
Prague Conspiracy vytunili image a vydali se cestou, kterou nikdo nečekal.

Původní zpěvačku Marianu vyměnili za českobudějovickou rodačku Anetu, přibrali kytaristu Krleeshe z Queens of Everything a pořádně šlápli do kytar. Věci se mění, lidi stárnou a čím více tahle kapela zraje, tím více je cítit, jak moc jim to sedne. Tohle je rock’n’roll – lifestyle, který vás nesvazuje nějakými škatulkami a nechá vás svobodně tvořit tak, jak to zrovna chcete a cítíte. Takže nám všem nezbývá nic jiného, než je vzít takové, jací jsou.

Prague Conspiracy si po kratším detoxu dávají opět retox. Kapela hudebně balancující na hraně punku, popu a poctivého rocku se vrací s novou krví v žilách, s novou zpěvačkou a druhým kytaristou a vrhá se do o něco ostřejších vod, což je znát zatím hlavně na pódiu. Další novinkou jsou texty v domácím jazyce. Zatím tři písně v aktuální sestavě vydali letos v zimě a naleznete je na kapelním youtube.

Tipy a návody

Články z magazínu

Jak se vyrábí vinylová deska

Vinylové desky za sebou mají bohatou historii. Existují již více než sto let a jejich kořeny sahají až k americkým Celý článek >

Jak vybrat optický audio kabel

Optické audio kabely se skvěle hodí pro bezeztrátový přenos zvuku a obrazu. Lze se také setkat s pojmem „světlovod“. K čemu ale Celý článek >

Jak vybrat kabel ke kytaře

Kabel ke kytaře je spojovacím článkem mezi kytarou, pedalboardem a zesilovačem. Podle čeho ale kvalitní kabel vybírat? Nezáleží nejen na Celý článek >