✉️ Kontakty

Naši specialisté na oblast hudby a hudebních nástrojů jsou připraveni na tvoje otázky. Líbí se ti TopMuzika.cz, jsi vášnivý muzikant a chtěl by si u nás pracovat? Napiš na HR oddělení. Máš pocit, že by se tvoje produkty měly objevit na vyhledávači TopMuzika.cz? Napiš nám svůj návrh na obchod@TopMuzika.cz. Pracuješ na zajímavém článku, ale chybí ti k němu nějaké podklady nebo pár našich vět? Napiš na kolegy a kolegyně z marketingového oddělení na marketing@TopMuzika.cz.
Myslí si, že nám na webu něco zásadního chybí? Určitě může – neboj se a napiš nám na info@TopMuzika.cz a nad tvým návrhem budeme přemýšlet nejen u ranní kávy. Posloucháme vás rádi, a to nejen v roli publika v koncertních halách a při hudebních slavnostech.

Hodně toho, ale víme, a chceme se o tom s tebou podělit. Klikni do našeho magazínu TopMuzika.cz nebo se nakoukni do slovníčku pojmů.

Obchodní spolupráce​

Co získáte spoluprací:

 • Vlastníš eshop zaměřující se na hudbu? Přidej eshop na TopMuzika.cz
 • Získáš zcela nové propagační médium (fungujeme na bází PPC, jako Heuréka.cz)
 • PR články a odborné články do magazínu – připravíme ti SEO analýzu klíčových slov, vybereme ti téma, zpracujeme článek od A do Z, pošleme ti ho ke schválení, budeme ho publikovat, včetně přidaných obrázků a zpětných odkazů posilující tvůj eshop (linkbuilding)
 • Líbí se ti některá z možností spolupráce? Pokud budeš chtít více informací, napiš e-commerce manažerovi na spoluprace@topmuzika.cz


Marketing

Zajímá tě, kdy se na nás můžeš obracet?

 • Pracuješ pro tematicky zaměřený časopis nebo internetový magazín o hudbě a máš zajímavou myšlenku, jak o nás napsat? Dej nám vědět, rádi ti předáme všechny informace o nás, které máme (logo, popis TopMuzika.cz, spolupracující eshopy, oblasti produktů, fotografie, vyjádření našeho vedení.
 • Jsi influencer? Neboj se nám napsat, určitě se na nějaké formě spolupráce domluvíme.
 • Chceš se s námi propojit marketingově na sociálních sítích? Můžeme vzájemně sdílet své posty. Pro sociální sítě ti poskytneme grafiku, bannery, fotografie i krátké texty.
 • Máš jiný nápad, který tady nikde nebyl? To je výborná zpráva, napiš nám na marketing@TopMuzika.cz.


Nabídka práce

Hledáme právě tebe?

 • copywritter / copywritterka – cool texty ti nejsou cizí a dokážeš svými články udržet u monitoru počítače nebo mobilu největší hudební fanoušky? Pojď k nám.
 • Linkbuilder – dokážeš vyždímat z online prostředí všechny možnosti? U nás se ti to bude hodit.
 • Specialista na SEO a obsahový marketing – Možná, že tě napadají zajímavá témata a baví tě práce s moderními marketingovými SEO nástroji. Rozvíjej se u nás.
 • Specialista na sociální sítě – chceš trávit pracovní dobu na sociálních sítích? U nás je to možné. Napiš nám a může spravovat profily na sociálních sítích profesionálně.
  Zaujala tě nějaká nabídka? Napiš nám na prace@topmuzika.cz


✉️ Kontaktní formulář

Nepodařilo se Vám najít odpověď na Vaši otázku? Využijte obecný emailový kontakt info@topmuzika.cz nebo kontaktní formulář níže a zeptejte se nás na cokoliv Vás napadne. Pokud si nevíte rady s výběrem produktu nebo potřebujete inspiraci, nakoukněte do našeho online magazínu.


Údaje o společnosti

Na této adrese není možné žádné zboží prohlédnout nebo vyzvednout. JMP Media Group s.r.o. není prodejcem zboží.

JMP Media Group s.r.o.
Thunovská 179/12
Malá Strana
118 00
Praha 1

IČO: 09492691

Zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Praze – C 336354

Bankovní spojení pro ČR:
2101863840/2010  (Fio banka, a.s.)

Bankovní spojení pro EU:
2401863842/2010  (Fio banka, a.s.)